Czytelnia

Don't panic! How to ride the wave of AI in technical communication and not drown

Nasza prezentacja ze spotkania MeetContent, które odbyło się w Techie's Space w Krakowie 9 maja 2023.

Tematem spotkania była sztuczna inteligencja w komunikacji technicznej - jej możliwości, ograniczenia, narzędzia i zastosowania. W prezentacji podzieliliśmy się naszymi spostrzeżeniami i doświadczeniami związanymi z tworzeniem treści wspomaganych przez AI.

Mamy nadzieję, że zainspiruje Cię to do dalszego poznawania tego fascynującego tematu. Pamiętaj jednak, że branża AI rozwija się bardzo szybko i niektóre informacje mogą się przedawnić.

Przeglądaj slajdymeetcontent.org
DITA as code - a modern approach to the classic standard
(Napisaliśmy ten artykuł po angielsku!) This article aims to show how you can use DITA in the docs as code model. Unlike some of the more accessible but simpler markup languages like Markdown, DITA offers a structured framework for content creation. At the same time, it has enough flexibility to fit modern workflows and create a collaborative space for cross-functional teams.
Czytaj artykuł
Tech Writer koduje w Pythonie. Przewodnik szybkiego startu.
Jako Tech Writer, możesz zrobić bardzo dużo przy użyciu odrobiny programowania. Nie musisz być ekspertem, wystarczy, że umiesz użyć Pythona jako narzędzia. A zacząć jest bardzo łatwo. Udostępniamy darmowy przewodnik szybkiego startu.
Dokumentacja do oprogramowania. Poradnik dla managerów.
Ta książka została napisana z myślą o osobach odpowiedzialnych za dokumentację w firmie. Nieważne czy jesteś na stanowisku kierowniczym i prowadzisz zespół, czy jesteś product ownerem i w Twoim produkcie nie ma jeszcze dokumentacji czy jesteś jedynym Technical Writerem w firmie. Czytaj online za darmo.

Copyright © 2024 Tech Writer Koduje

Logo stworzone przez rad89